(+420) 727 888 368

Blog

naše realizace
JAK SE CO DĚLÁ
zajímavosti
10. 5. 2019
Polep firemní flotily automobilů pro společnost Mikro Trading a.s.

Pro společnost Mikro Trading a.s. jsme realizovali polep celé flotily firemních automobilů. Polepy automobilů jsou pro nás každodenní prací, proto pro nás nebyl problém zrealizovat kompletní lepení automobilů během dvou dnů.

Ukázat více
10. 5. 2019
Vytvoření korporátní identity pro společnost AD ADÁMEK s.r.o.

Pro společnost AD ADÁMEK s.r.o. jsme vytvořili korporátní identitu, která zahrnuje kompletní definici prezentace klienta. Součásti vytvořené identity jsou mimo jiné návrhy vizitek, hlavičkových papírů, billboardů, dopisních obálek, razítek, složek, vzhled ceníků, bloků, propisek, hrnků, vonných visaček a dalšího…

Ukázat více
10. 5. 2019
Náborová webová prezentace Dolisi.cz

Pro společnost LISI AUTOMOTIVE FORM a.s. jsme navrhli a vytvořili webové stránky pro nábor nových zaměstnanců.Vše zrealizováno do měsíce, včetně focení zaměstnance na titulní stránku.

Ukázat více
10. 5. 2019
Vytvoření loga, polepy automobilů a vytvoření webových stránek pro společnost Klimatizace Břeclav

Pro Klimatizace Břeclav jsme vytvořili logo a definovali identitu prezentace klienta. Realizovali jsme polepy firemních automobilů a vytvořili webové stránky. Polepy automobilů s polu s webovými stránkami navrhujeme v našem grafickém studiu v Břeclavi. Polep automobilů provádíme na naší dílně také v Břeclavi, ale v případě větší firemní flotily zvládneme polepy zajistit i u zákazníka.

Ukázat více
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 96156.
Zásady ochrany osobních údajů
BlogO násKontakty
© 2019 Reklamní centrum s.r.o.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram