GRAFICKÉ STUDIO

Nechte naše grafiky, aby se realizovali na Vaší prezentaci!
Máme nápady, umíme je realizovat a přemýšlíme nad tím, jak je bude vnímat Vaše klientela. Vytváříme grafiku v moderním a čistém stylu.

Naše grafické studio naleznete v centru města Břeclav

Uvaříme Vám kávičku a probereme, jak Vaši prezentaci posunout dále.

Grafika nám není cizí a nebojíme se ani té pohyblivé, vyberte si co Vás zajímá a my to rádi připravíme. 

Přípravou grafiky to pro nás nekončí, vlastníme produkční tiskový stroj a rádi pro Vás vše vytiskneme a vyrobíme.

 

Tvorba loga a firemní identity

Vytvoříme pro Vás logo nebo kompletní firemní grafický manuál. Vše s Vámi probereme, zhodnotíme Vaši současnou prezentaci a s citem na ni navážeme.

Animovaná grafika

Vaše prezetntace může být i “v pohybu”. Připravíme animované video pro Vaši reklamu nebo popis funčknosti Vašeho produktu. Možnosti animace jsou neomezené.

Webová grafika

Máte webové stránky a potřebujete je někam posunout? Vytvoříme Vám nové nebo vyladíme grafické prvky na současných tak, aby vypadali profesionálně, moderně a přehledně.

Bannery pro Sklik a Adwords kampaně

Připravíme bannery pro Vaši online kampaň. Pokud nevíte jak na ni, celou ji pro Vás na míru připravíme a zrealizujeme.

Letáky

Navrhneme vzhled a vymyslíme správný způsob sdělení na Vašich letácích. Pokud budete mít zájem, letáky pro Vás i vytiskneme. Tisk letáků je pro nás každodenní rutina.

Skládané letáky

Navrhneme vzhled a sklad skládaných letáků dle Vašich požadavků. Probereme s Vámi problematiku, vysvětlíme výhody a návrh skládaného letáku připravíme ve 3D.

Plakáty

Na vývěsky jsou nejvhodnější plakáty, připravíme Vám grafiku a doporučíme jak informaci správně prezentovat. Málo je někdy více, včas Vám řekneme, kdy už je textu moc.

Vizitky

Vizitky vypovídají o stylu Vaší prezentace ihned po seznámení. Je důležité nepodcenit je a jejich vzhled vyladit do posledního detailu tak, aby Vám nedělaly ostudu.

Katalogy

Vaše produkty si zaslouží svůj prostor. Připravíme pro Vás grafiku pro katalogy, nafotíme produkty a pomůžeme s jejich správným a přehledným popisem.

Bloky

Vaše zápisky budou vypadat lépe na stylovém bloku. Klienti to vnímají velice pozitivně a vycítí vyladěnost Vaší prezentace a sílu vašeho firemního brandu.

Složky

Tiskoviny je potřeba předat v reprezentativní formě a tou jsou složky ve Vašem designu. Připravíme pro Vás jejich návrh s citem a v souladu s Vaší prezentací.

Obrazy z vlastních fotografií

Vyrobíme pro Vás obraz z vlastní fotografie prakticky v jakémkoliv rozměru. Pokud nemáte vlastní fotografii, pomůžeme Vám s výběrem fotografie pro obraz vhodné pro Vás.

Domluvte si s námi schůzku ještě dnes!