(+420) 727 888 368

O nás

Reklamní centrum v současnosti působí na celé jižní Moravě a nabízí komplexní reklamní služby.
Naši klienti jsou jak korporátní společnosti, tak malé, středně velké firmy a živnostnící. Ke všem našim klientům se snažíme přistupovat maximálně individuálně a vytvářet pro ně zajímavé, nadčasové a hlavně fungující reklamní materiály tak, aby se jim vložené investice zůročily.
Od počátku roku 2019 provozujeme v našem sídle Národního odboje 793/14 Břeclav také Copyshop a tyto služby nabízíme široké veřejnosti.
V roce 2020 naše firma změnila sídlo na ulici U nemocnice 8, Břeclav
Snažíme se maximálně a proaktivně rozšiřovat náš tým a vybavení, abychom byli schopni uhlídat si jak kvalitu, tak termíny našich zakázek. Jak vypadá náš progres a rozvoj si můžete přečíst níže.

Náš progres

20.11.2016 - Založení společnosti

Lukáš Jakubčík a Karel Salay zakládají společnost Reklamní centrum s.r.o.

12 - 2016 Pronájem sídla společnosti

Ještě do konce roku se nám podařilo pronamout zajímavou budovu v centru Břeclavi a nedaleko této budovy také prostory pro výrobu reklamních materiálů.

1 - 2017 První zaměstnanec

Zakázky se hrnou a spokojení klienti přibývají. Náš tým se rozrůstá o prvního zaměstnance do výroby.

6 - 2017 Nákup produkčního tiskového stroje Konica Minolta

S přibývajícími zakázkami a požadavky našich klientů jsme se rozhodli do investovat do nového produkčního stroje od společnosti Konica Minolta.

7 - 2017 Druhý zaměstnanec

Nestíháme připravovat grafiku pro silné výrobní zázemí a proto přibíráme grafika, který nám pomáhá zvládat nápor nových zakázek a klientů.

12 - 2017 Nová posila v týmu, nakopáváme Webdesign

Baví nás vytvářet webové stránky a vytvářet pro klienty celé korporátní identity, proto rozšiřujeme náš tým o webdesignéra.

6 - 2018 Rozšiřujeme vozový park

Prostorná a spolehlivá dodávka nám chyběla a s velkým množstvím instalací u klientů jsme se rozhodli pořídit tohoto krasavce.

12 - 2018 Upravujeme dispozice prostor Reklamního centra

Potřebujeme oddělit výrobu a grafiky od nově příchozích klientů a proto přistavujeme zeď stavíme recepci a kompletně označujeme budovu Reklamního centra tak, aby nás nikdo nepřehlédl.

1 - 2019 Otevíráme Copyshop v centru Břeclavi

Otevíráme Copyshop pro širokohou veřejnost v centru Břeclavi. Kopírujeme a tiskneme na počkání a zbývající služby Copyshopu realizujeme do druhého dne nebo tentýž den odpoledne.

3 - 2019 Nakupujeme velkoformátovou tiskovou technologii Epson, Summa a Olepo

Investujeme do vlastních technologií pro velkoformátový tisk. Nyní jsme schopni uhlídat si kvalitu tisku a termíny pro naše klienty. Nově tiskneme bez kompromisů v nejlepší kvalitě.

10 - 2019 Společnost Reklamní centrum nově zastupuje pouze jeden jednatel. Lukáš Jakubčík

Současný jednatel a jediný vlastník je  Lukáš Jakubčík. Společník Karel Salay po dohodě odstoupil ze společnosti a nadále pracuje sám. Přejeme mu hodně štěstí v jeho plánovaných projektech. I nadále udržujeme výbornou spolupráci. 
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 96156.
Zásady ochrany osobních údajů
BlogO násKontakty
© 2019 Reklamní centrum s.r.o.
apartmentprinterfile-adduseruserscarlinkchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram